Вибір обладнання для СЕС

Якщо Ви прийняли рішення купити сонячну електростанцію під ключ, то проблем з вибором обладнання виникнути не може. Менеджери компанії Soncedar проведуть безкоштовну консультацію, спираючись на Ваші потреби, енергоспоживання, цілі будівництва, загальний бюджет і підберуть найоптимальніше обладнання виходячи з вищевказаних критеріїв.
Наші фахівці візьмуть на себе питання щодо оформлення «зеленого» тарифу, а вартість монтажу сонячної електростанції буде за наш рахунок.

Якщо Ви хочете купити комплектуючі у вигляді сонячних батарей або мережевого інвертора, то це теж не проблема.
У нашому магазині широкий асортимент під різні потужності та різний бюджет.

Якщо вибір зупинився на фотовольтаїчних панелях, то в нашому магазині можна знайти продукцію власного виробництва – сонячні батареї Golden Energy, а також представлені інші бренди: Ameri, Axioma, British, DNA, Jinko, Longi, Risen та Trina.

Якщо Ваш вибір упав на інвертор для сонячних батарей, то в нашому магазині представлені наступні бренди: Afore, Fronius, Huawei, Solax Power, Solis та Trannenergy. Вибір широкий і за потужностями, під будь-які потреби, від 8 до 33 (кВт).

«Сонцедар» — найкращий постачальник обладнання, який підкаже ту продукцію, що ідеально підійде під потреби, а не дорожча. Який з однаковим рівнем поваги відноситься до замовника, якому потрібна сонячна станція на 30 кВт, інвертор на сонячні батареї або сонячні панелі 500 Вт, які хотіли в кількості пари штук.
Якщо хочете відчути рівень високого сервісу, Ви перейшли на правильний сайт! Потрібна консультація щодо вибору? Заповніть заявку нижче.
Залишіть заявку зараз
Та отримайте безкоштовну консультацію та прорахунок вартості обладнання