Обмін та повернення

Повернення товару:

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» Ви можете протягом 14 днів з моменту придбання повернути або обміняти товар, придбаний у магазині, за умови виконання всіх норм, передбачених законом.

Умови обміну/повернення товару належної якості (стаття 9)

Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки.

Обмін чи повернення товару належної якості здійснюється:

-Якщо товар не використовувався;
-Якщо збережено товарний вигляд, товари споживчі властивості, пломби, ярлики;
З розрахункового документа, виданого споживачеві разом із проданим товаром.

Умови обміну/повернення товару неналежної якості (стаття 8):

Із закону України «про захист прав споживачів»:
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач, у порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару у розумний термін.
Вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, яке відповідає вимогам споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання.
Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто чи через свого представника.
Повернення коштів:
Повернення коштів здійснюється від 1 до 7 робочих днів (понеділок-п'ятниця) та залежить від швидкості обробки транзакції банком.