Аудит та профілактика СЕС

Ви вже маєте сонячну електростанцію, але щось пішло не так? Падає продуктивність і ККД, деякі осередки в панелях перестали працювати чи вийшла з ладу батарея, то й гірша, вся станція?

Так, таке буває, коли деякі компанії продають обладнання з низькою якістю за високими цінами і не дають жодних гарантій.

Soncedar може допомогти у цьому питанні.
На своє обладнання ми гарантуємо 25 років, але якщо Ви придбали СЕС в іншому місці, ми можемо зробити аудит і профілактику потрібної станції.

Підключення «зеленого» тарифу

Якщо у замовника виникла потреба підключити цю послугу і він не хоче пірнути у тяганину бюрократії, черг та проблем, які можуть виникнути, — Сонцедар візьме цю процедуру на себе.

Для наших клієнтів, які купують енергоефективні сонячні станції, ми робимо це оформлення безкоштовно. Дана пропозиція лімітована, тому варто повідомити наших менеджерів, що Ви бачили цю інформацію на сайті та запитати: "чи діє ця акція досі". У випадку, якщо лімітована пропозиція вже не ліквідна, то наші менеджери проведуть повну консультацію щодо чинних умов та акцій безкоштовно! Встигніть отримати підключення «зеленого» тарифу під ключ в Україні, за умови купівлі СЕС у нашій компанії.

Сонячна електростанція під ключ

Більше не потрібно шукати сонячні панелі, інвертори, кріплення, конектори для сонячних панелей та інше обладнання у різних місцях, адже у Вас є ми. Достатньо зв'язатися з нашими менеджерами та висловити бажання купити сонячну станцію під ключ у Кривому Розі, Одесі, Миколаєві або будь-якому іншому місті України.

Ви отримаєте консультацію, яка СЕС реалізує необхідні потреби, за потужністю, бюджетом, окупністю та іншим важливим критеріям абсолютно безкоштовно. У разі успішних переговорів, наша команда протягом декількох днів приїде на об'єкт для заміру і почне монтаж сонячної станції під ключ, в той час, як Ви насолоджуватиметеся відпочинком від пошуку обладнання, фахівців, які викликають довіру, оформлення документів та іншого, з чим можна зіткнуться у більшості інших компаній.
Залишились питання? Заповніть форму нижче, і ми з задоволенням відповімо на них!
Залишіть заявку зараз
Та отримайте безкоштовну консультацію та прорахунок вартості обладнання