Маєте сумніви у перевагах сонячної енергетики?
Наші менеджери розвіять усі Ваші сумніви!
Сонячне світло є найдешевшим джерелом енергії.
ТЕС у процесі своєї роботи викидають велику кількість шкідливих речовин у довкілля — СЕС відрізняються екологічністю.

Встановивши сонячні батареї на об'єкті, його власнику не потрібне регулярне залучення персоналу та контроль за технологічним процесом. Оформити заявку на технічне обслуговування можна на нашому веб-сайті.

Переваги СЕС у цифрах:

3
25
6000$
років
роки
окупність СЕС
термін експлуатації
дохід за сезон

Переваги СЕС перед мережевим споживанням:

Термін експлуатації – 25 років;

Працює в автономному режимі;

Надійність та просте обслуговування;

Відповідність екологічним стандартам;

Доступність споживачеві та невичерпність сонячної енергії;

Відсутність відключень щодо подачі електричної енергії;

Безперервне виробництво сонячної енергії навіть у похмуру погоду;
Уряд більшості країн світу зацікавлений у тому, щоб сонячна енергетика розвивалася швидкими темпами. На підставі цього уряд пропонує громадянам
своєї держави пільги при використанні альтернативних джерел енергії.
За наявності альтернативних джерел енергії кожен може стати незалежним. Завдяки екологічності та низькій вартості сонячна енергія займає більшу частину світового ринку.
Однак вкладення інвестицій у цей бізнес дозволяє отримати високий дохід протягом тижня після придбання СЕС. За оцінками експертів, встановлення сонячних батарей на об'єкті дозволяє отримати дохід до 6000 доларів за один сезон.

Переваги «Зеленого» тарифу

Завдяки інвестиціям у майбутнє, буде забезпечено довге та безбідне життя громадянина. Підключення зеленого трафіку надасть можливість отримувати пасивний прибуток через тиждень після монтажу сонячних батарей.

З огляду на те, що зелений тариф на електрику відрізняється високою ціною по відношенню до ринкового, СЕС окупаються у швидкі терміни. Ми пропонуємо кожному покупцю безкоштовну допомогу у виборі обладнання для отримання зеленої енергії.
Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:
• Безкоштовну консультацію та підбір обладнання для монтажу СЕС
різної потужності на території об'єкта замовника;

• Устаткування, що відповідає сертифікатам якості UL та IEC;

• Закупівельні ціни при купівлі сонячних батарей оптом;

• Технічне обслуговування.
Підключення до зеленого тарифу - це складний процес, в рамках якого потрібна купівля обладнання та підготовка пакета документів. Зелений тариф під ключ, власники будинків можуть замовити на нашому сайті. Менеджери компанії допоможуть придбати СЕС з потрібними параметрами та необхідною потужністю.

Відповідно до норм законодавства ціна окупності СЕС залежить від рівня євро. Тому девальвація гривні не має жодного стосунку до прибутковості бізнесу.

Інвестиції в сонячну енергетику в Україні надають можливість кожному отримувати до 8000 доларів за умови встановлення сонячної електростанції.

Ціна СЕС залежить від потужності певного домогосподарства, а саме обсягу споживаної ним електричної енергії. Поповнити особисте споживання та виручити прибуток допоможе мережева сонячна електростанція 30 кВт, ціна якої розраховується після виїзду працівника на об'єкт.

Гарні інвестиції у майбутнє забезпечує мережева сонячна електростанція, ціна якої залежить від кількості панелей, що використовуються.
Переходьте на сонячну енергетику та навчіть свій будинок заробляти
Розрахунок вартості обладнання та термін його окупності можна дізнатися, запросивши на територію об'єкта замірника. Фахівці нашої компанії враховують характеристики земельної ділянки під час розробки проекту та гарантують якість проведених робіт.

Залишіть свою заявку у спеціальній формі на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Залишіть заявку зараз
Та отримайте безкоштовну консультацію та прорахунок вартості обладнання