сонячні панелі від Soncedar
Потрібна допомога з вибором?

Сонячні панелі під будь-які потреби

Сучасна альтернативна енергетика пропонує використовувати екологічно безпечні засоби виробництва енергоресурсів. На сайті компанії Soncedar пропонується можливість купити сонячні батареї для будинку, котеджу та дачі. Установка соннячих модулів дозволяє повністю покрити власні потреби з електропостачання, і навіть продавати надлишки у регіональні енергосистеми.

Сфера використання сонячних батарей

Використання інноваційних технологій є основою виробництва локальних сонячних батарей, сферою використання яких стає автономне постачання:
приватних будинків та дач;
заміських маєтків, котеджів, таунхаусів;
туристичних баз, природних відпочинкових зон, спортивних об'єктів, розташованих у важкодоступних місцях;
сільськогосподарських теплиць, оранжерів, сховищ, тваринницьких комплексів.

Широке використання отримали сонячні модулі як резервне джерело живлення для дому, для дачі, громадських, виробничих, військових об'єктів.

Конструктивні особливості та переваги

Альтернативні установки з виробництва електроенергії за рахунок сонячного світла складаються з кількох важливих технічних вузлів.
У стандартний комплект входять:
панель, що містить певну кількість напівпровідникових осередків, які здатні перетворювати сонянче світло в електричний струм;
контролер – електронний прилад, що фіксує рівень розрядки/зарядки;
інвертор – служить для перетворення струму (з постійного в змінний).

На сайті Soncedar купити сонячні батареї з високим ККД можна за вигідною вартістю. Такі геліоустановки здатні в повному обсязі забезпечити енергопостачання приладів, систем, обладнання на певній території.

Параметри, які необхідно врахувати під час вибору

Ефективність та стабільність електрозабезпечення об'єкта залежить від вибору параметрів сонячної батареї (відповідно до потенційних умов експлуатації). Вирішити складну технічну проблему допоможуть фахівці компанії «Сонцедар», які підберуть обладнання з урахуванням:
тривалості світлового дня та кількості світлових годинників у регіоні встановлення сонячної панелі;
необхідного обсягу електроенергії для постачання об'єкта;
середньої витрати електрики за годину;
способу монтажу (на фасаді, встановлення на даху, землі, використання спеціальних опорних конструкцій);
інтенсивності експлуатації (сезонно чи цілий рік).

Особлива увага приділяється добору властивостей основних робочих вузлів (кількість і вид фотогальванічних осередків, контролера, інвертора, механізмів захисту).

Замовлення на сайті компанії «Сонцедар»

У процесі підготовки проекту спеціалісти компанії Soncedar проводять енергоаудит.
Докладно вивчаються особливості кліматичних умов у різні сезонні періоди регіону, де планується експлуатація сонячної батареї.
У процесі співпраці замовнику пропонується:
проект із технічними розрахунками;
комплекс послуг з підбору обладнання, що відповідає розрахунковим параметрам та характеристикам;
підписання договору, де прописуються остаточна вартість, строки постачання та проведення монтажу, гарантійні зобов'язання;
пакет бухгалтерської, технічної документації;
керівництво та рекомендації з експлуатації;
кваліфіковані послуги з встановлення та запуску геліоустановки в роботу відповідно до регламентів міжнародних стандартів.

Важливою перевагою замовлення комплексу послуг з організації автономного забезпечення є адекватна ціна на сонячну батарею з лінійною гарантією на 25 років.
Укладання договору, який гарантує регулярне проведення сервісного обслуговування (діагностика, ремонт, заміна функціональних вузлів), дозволить унеможливити аварії та повне відключення енергопостачання.