Сонячна станція не виробляє номінальну потужність?
Замовте глибокий аудит СЕС
Аудит та профілактика СЕС
Виїзд
на об'єкт
Огляд
СЕС
Підключення та діагностика
Рішення
проблеми

Енергоаудит СЕС

Навіть, якщо Ви придбали сонячну станцію в іншій компанії, а у неї виникли збої в роботі або впала продуктивність - Soncedar може провести аудит Вашої СЕС і усунути всі проблеми, що виникли.

Ми зробимо повну діагностику фотовольтаїчних панелей, мережевих інверторів, лічильників, запобіжників та іншого обладнання за допомогою підключення до «мозку» Вашої станції. Комп'ютер покаже будь-який збій, від битого модуля до збоїв налаштування системи або окремих елементів.

Процес аудиту

Після оформлення заявки на сайті компанії Сонцедар, наші менеджери зв'яжуться з Вами, щоб обумовити терміни та умови аудиту.
У призначений день приїде майстер, який грамотно проведе аудит енергоефективності наявної сонячної станції, починаючи від візуального огляду, на наявність механічних пошкоджень і коректності збору та підключення системи, а потім приступить до комп'ютерної діагностики, яка покаже архівні та наявні збої СЕС та стан мережного інвертора.

Вирішення проблем

Після проведення аудиту, фахівець видасть документ про стан обладнання та його роботу. Якщо Ви приймете рішення про заміну елементів або усунення збоїв роботи, наша команда негайно приступить до роботи і даний об'єкт знову буде працювати, як нова станція.

Нагадаємо, що ми даємо лінійну гарантію на все наше обладнання терміном на 25 років. Залишилися питання чи виникло бажання провести аудит сонячної станції? Заповніть форму нижче.
Залишіть заявку зараз
Та отримайте безкоштовну консультацію та прорахунок вартості обладнання