сонячні станції під ключ
Потрібна консультація?

Сонячні станції для домогосподарств та бізнесу

Технічні досягнення в галузі альтернативної енергетики призвели до розробки та масового виробництва систем, що акумулюють енергію сонця. Компанія «Сонцедар» пропонує підібрати та купити сонячну електростанцію для дачі, приватного будинку, заміського котеджу або особняка. Установка обладнання дозволить отримувати електроенергію для власних потреб і навіть продавати надлишки в енергосистему регіону.

Конструктивні особливості СЕС

Сонячна електростанція (СЕС) є установкою, що складається з комплексу технічних вузлів, призначених для акумулювання енергії сонця і перетворення її в електричну. Різні моделі пристроїв, що виробляють енергоресурси за рахунок сонячної енергії, складаються з чотирьох базових конструктивних елементів, це:
фотогальванічні елементи – осередки, здатні збирати енергію (розташовуються на міцній панелі та захищаються від зовнішніх впливів ударостійким склом);
акумуляторна батарея – енергонакопичувач;
контролер – електронний прилад, завданням якого є відстеження рівня заряджання/розряджання АКБ;
інверторний перетворювач – служить отримання змінного струму з постійного.

Компанія Soncedar реалізує та монтує готові комплекти сонячних електростанцій, що відрізняються модифікаціями, показниками потужності, розмірами, способами встановлення. Ергономічні комплекси можуть монтуватися на стінах або дахах будівель, закріплюються на спеціальних конструкціях, що окремо стоять.

Переваги побутових СЕС

Сонячні станції використовуються як основне обладнання, що забезпечує електрикою приватні об'єкти, або як резервні джерела живлення.

Головними перевагами гелеостанцій вважаються:
відсутність негативного впливу на людину та навколишнє середовище;
висока швидкість відновлюваності ресурсу;
автономність та стабільність у роботі;
незалежність від централізованих мереж;
швидка окупність;
можливість підібрати СЕС для регіонів із різними кліматичними особливостями.

Автономне виробництво енергоресурсів дозволяє не залежати від централізованих комунікацій (які часто виходять з ладу у зонах, віддалених від великих міст) та регулярних підвищення тарифів.

Параметры, которые важно учесть при выборе солнечной станции

От технических параметров и конструктивных особенностей оборудования зависит выполнение основной функции – бесперебойного снабжения объекта электроэнергией. Чтобы правильно подобрать и купить автономную солнечную электростанцию, следует учесть:

мощность всех приборов, систем, технических коммуникаций, которые будут запитываться от СЭС;

средний показатель электропотребления в час;

количество солнечных часов и продолжительность световых дней в году в разные сезоны в регионе, где планируется эксплуатация установки;

периодичность использования (в определенное время года или постоянно).

В зависимости от особенностей эксплуатации и климатических условий места установки гелеостанции, подбираются технические характеристики полупроводниковых ячеек, аккумуляторных батарей, инвертора, контроллера, защитных устройств.

Замовити СЕС у компанії Soncedar

Вирішити повний комплекс проблем щодо організації автономного енергопостачання допоможуть фахівці компанії «Сонцедар».
Замовникам пропонується можливість за вигідно придбати сонячну електростанцію під ключ (з доставкою на об'єкт та проведенням монтажних робіт).
У процесі співпраці з компанією SONCEDAR власникам будинків та дач пропонується:
розробка проекту на підставі проведення енегроаудиту на об'єкті, де планується встановлення СЕС;
проведення технічних розрахунків інженерними кадрами підприємства;
надання бухгалтерських, технічних, робочих документів, інструкцій з експлуатації;
підбір обладнання відповідно до заданих параметрів;
підготовка документів на підключення тарифу "зелений" тариф, ціна якого доступна для замовників із різними матеріальними можливостями;
кваліфікована установка та пусконалагоджувальні роботи у суворо обумовлені терміни;
Лінійна гарантія 25 років на обладнання.

Повний комплекс робіт здійснюється сертифікованими співробітниками SONCEDAR, які виконують монтаж та запуск в експлуатацію відповідно до вимог міжнародних стандартів. Тому замовник може бути впевнений у покупці якісних СЕС будь-якого типу (у тому числі сонячної електростанції 10 кВт, ціна якої вказана на сайті з підключенням зеленого тарифу та монтажних робіт).

Існує можливість укласти договір сервісного обслуговування автономних станцій. На час проведення ремонтних робіт або аварійних ситуаціях надається підмінне обладнання, що виключає повне відключення об'єкта від електропостачання.