інвертори для сонячних станцій від Soncedar
Потрібна допомога з вибором?

Інвертори для СЕС під будь-які потреби

Установка екологічно чистих станцій, що виробляють електроенергію за рахунок енергії сонця, дозволяє організувати автономне енергопостачання локальних об'єктів. Важливим конструктивним елементом СЕС є перетворювач постійного струму в змінний, котрий необхідний для живлення електричних приладів, систем освітлення, техніки.
Сайт компанії Soncedar пропонує придбати інвертор для сонячної електростанції за конкурентоспроможною вартістю.

Функції інвертора

Кванти сонячної енергії, потрапляючи на фотогальванічні осередки панелі, запускають коливальний імпульс, що призводить до накопичення АКБ постійного струму. Різні за характеристиками геліосистеми можуть акумулювати постійний струм напругою: 12 B; 24 B; 48 B.

Побутова техніка, освітлення та інші енергоспоживаючі пристрої розраховані на напругу 220 B/380 B. Тому технічне завдання інвертора, який обов'язково входить у комплект сонячної станції, є трансформація накопиченого акумулятором струму (з постійного на змінний).

Класифікація інверторів

Перетворювачі для різних за потужністю та умовами експлуатації СЕС відрізняються характеристиками та робочими параметрами.
За ступенем взаємодії з централізованим енергопостачанням, пристрої класифікуються на три види і можуть бути:
автономними - працюючими в режимі абсолютної незалежності від зовнішніх електрокомунікацій;
мережевими – пристрої синхронізовані з централізованими мережами, що дозволяють вести контроль частоти, напруги струму, що надходить з енергосистеми, та продавати надлишки в державну електромережу;
гібридними – перетворювачі, які поєднують функціональні особливості мережного та автономного обладнання, відрізняються можливістю самостійно виконувати налаштування, вибирати режими роботи.

Додатковим параметром класифікації, який впливає на сферу застосування та ефективність функціонування перетворювача, є тип сигналу на виході. Залежно від поставлених завдань можна підібрати інвертори на сонячні батареї з одним із трьох типів сигналів (синусоїдальний, псевдо-синусоїдальний, прямокутний).

Рекомендації щодо вибору мережних інверторів

Вибираючи автономний, гібридний або мережевий інвертор для сонячних панелей, слід враховувати, які обсяги електроенергії повинна виробляти СЕС.
При підборі пристрою визначальними параметрами є:
потужність (номінальна та при пікових навантаженнях);
ККД;
тип вихідного сигналу;
вхідна та вихідна напруга;
габарити та вага;
експлуатаційні умови (діапазон робочих температур, вологість та інші особливості регіону);
наявність додаткових опцій (охолодження, режим сну);
комплектація пристроями захисту від КЗ, стрибків напруги, перегріву, перевантажень на виході;
репутацію виробника.

Правильним стане рішення довірити вибір інвертора для сонячної електростанції на 10 кВт або станції іншої потужності спеціалістам компанії «Сонцедар».

Переваги покупки у SONCEDAR

Наша компанія професійно займається реалізацією, монтажем та постачанням обладнання для СЕС, та пропонує замовити інвертор для сонячних батарей за вигідною ціною.
Замовникам СЕС надається:
безкоштовне консультування на всіх етапах співпраці;
проведення професійних розрахунків для вибору характеристик перетворювача струму;
підбір пристрою, який виконуватиме свої функції в заданих умовах експлуатації;
послуги із підключення з дотриманням міжнародних нормативів;
повний пакет документів (технічна інформація, оплата, інструкції з експлуатації);
гарантійні терміни від виробників на всі види обладнання та на проведені роботи від компанії «Сонцедар».

Каталог сайту Soncedar пропонує широкий асортимент перетворювачів різних брендів. В комплектацію входять роз'єми змінного струму та кронштейни. Власникам автономних сонячних електростанцій пропонується оптимальна ціна на інвертор huawei 30 кВт, які відрізняються оптимальним співвідношенням високих експлуатаційних характеристик та доступної вартості.