120 Вт гнучка монокристалічна сонячна панель (батарея) Altek ALF-100W 12 вольт

Altek
3570,00
Сонячна панель ALF-120W, потужністю 120 Вт, напругою 12В.
Панель гнучкого типу. Виготовлена із запатентованого пластику, який армований скловолокном.
Модуль сумісний з більшою частиною пристроїв та контролерів, представлених на ринку. Фотомодулі виготовлені відповідно до міжнародних стандартів. Клас вологостійкості IP67. Термін служби – 25 років.

Гнучка сонячна панель Altek ALF-100W
Гнучка сонячна панель Altek ALF-120W - це передове рішення для отримання сонячної енергії у зручному та ефективному форматі. Завдяки своїй гнучкості та високій потужності, ця панель дозволяє вам використовувати сонячну енергію у будь-яких умовах.
Гнучка сонячна панель Altek ALF-120W - це ідеальний вибір для тих, хто бажає отримувати сонячну енергію у зручний та ефективний спосіб. Вона забезпечує надійне джерело енергії у будь-яких умовах і стане незамінним помічником під час ваших подорожей та пригод.

Особливості гнучкої сонячної панелі Altek ALF-100W:
  1. Гнучкість і легкість: Ця панель виготовлена з гнучкого матеріалу, що дозволяє легко пристосовувати її до різних поверхонь та форм. Вона також має компактні розміри та невелику вагу, що робить її ідеальною для мобільного використання та перенесення.
  2. Висока потужність: Панель має номінальну потужність 120 Вт, що дозволяє вам отримувати достатньо енергії для живлення різних пристроїв та систем. Вона ефективно перетворює сонячну енергію в електричну, забезпечуючи надійне джерело живлення.
  3. Гнучкість у використанні: Панель може бути використана в різних сферах, включаючи кемпінг, похідні, морські подорожі, автомобілі, намети та багато інших застосувань. Вона може бути легко пристосована до будь-якого об'єкта та забезпечує енергію там, де вона потрібна.
  4. Водонепроникність і стійкість: Панель має високу стійкість до вологи, пилу та погодних умов. Вона може безпечно використовуватись навіть під час дощу або вологості, не постраждаючи від води та корозії.
  5. Довговічність: Гнучка сонячна панель володіє високою стійкістю до зношування та втрати ефективності протягом тривалого періоду. Вона має довгий термін служби, що робить її економічно вигідним варіантом для виробництва електроенергії.

Тип: Монокрістал

Тип: Гнучкі

Потужність: 120 Вт

Призначення: Для квартири

Призначення: Для домогосподарств

lwh: 1130x670x20 mm

Weight: 1750 g

Дивіться також: