70 Вт гнучка монокристалічна сонячна панель (батарея) Altek ALF-70W 12 вольт

Altek
2038,00
Сонячна панель ALF-70W, потужністю 70 Вт, напругою 12В.
Панель гнучкого типу. Виготовлена з  запатентованого пластику який армований скловолокном.
Модуль сумісний з більшою частиною пристроїв та контроллерів представлених на ринку. Фотомодулі виготовлені відповідно до міжнародних стандартів. Клас вологостійкості IP67. Термін служби – 25 років.

Гнучка сонячна панель Altek ALF-70W
Гнучка сонячна панель Altek ALF-70W - це сучасне і революційне рішення для використання сонячної енергії. Завдяки своїй гнучкості та високій ефективності, ця панель відкриває безліч можливостей для використання сонячної енергії в будь-яких умовах.
Гнучка сонячна панель Altek ALF-70W - це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний та мобільний джерело сонячної енергії. Вона забезпечить вам надійне та екологічно чисте джерело електроенергії, незалежно від місця та умов.

Особливості гнучкої сонячної панелі Altek ALF-70W:
  1. Гнучкість і легкість: Ця панель виготовлена з гнучкого матеріалу, що дозволяє легко пристосовувати її до різних поверхонь та форм. Вона також має невелику вагу, що робить її зручною для перенесення та установки в будь-якому місці.
  2. Висока ефективність: Панель використовує передову технологію, яка забезпечує високий коефіцієнт перетворення сонячної енергії в електричну. Це дозволяє отримувати більше енергії з меншої площі панелі.
  3. Гнучкість у використанні: Панель може бути використана в різних сферах, включаючи кемпінг, похідні, морські подорожі, автомобілі, похідні, намети та багато інших застосувань. Вона може бути легко пристосована до будь-якого об'єкта та забезпечує енергію там, де вона потрібна.
  4. Водонепроникність: Панель має високу стійкість до вологи та погодних умов. Вона може безпечно використовуватися навіть під час дощу або вологості, не постраждаючи від води.
  5. Довговічність: Гнучка сонячна панель відрізняється високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та механічних пошкоджень. Вона може прослужити вам протягом довгого часу, забезпечуючи стабільний вихід електроенергії.

Тип: Монокрістал

Тип: Гнучкі

Потужність: 70 Вт

Призначення: Для квартири

Призначення: Для домогосподарств

lwh: 780x670x20 mm

Weight: 1300 g

Дивіться також: