EcoFlow DELTA Max 2000 потужністю 2400 W портативна зарядна станція

EcoFlow
48700,00

Тип: Портативна

Потужність: 2400 Вт

Призначення: Для квартири

lwh: 497x242x305 mm

Weight: 22000 g

Опис
Характеристики

Опис

DELTA Max розширює ємність до 6 кВт-год за допомогою додаткових батарей, забезпечуючи живлення вашого дому в будь-якій надзвичайній ситуації.
Швидка подвійна зарядка: заряджається від 0 до 80% за 1 годину, поєднавши зарядку змінним струмом та інтелектуальний генератор EcoFlow.
Живлення кількох пристроїв: шукаєте щось для живлення таких важких пристроїв, як холодильник і сушарка Завдяки X-Boost DELTA Max з легкістю обробляє пристрої потужністю до 3000 Вт.
Портативний сонячний генератор: залишайтесь увімкненим незважаючи ні на що. DELTA Max підключається до 2х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт.

Резервне живлення вашого будинку під час відключень електроенергії за допомогою DELTA Max.
Завдяки розширеній ємності, яка досягає 6 кВт·год, подвійній зарядці та можливості живити домашні пристрої, ваша техніка можете залишатися увімкненою в будь-якій ситуації.

Розширюване домашнє резервне живлення
Один блок DELTA Max має ємність 2 кВт-год, яку можна розширити до 6 кВт-год за допомогою розумних додаткових акумуляторів DELTA Max.
Це означає, що коли відключається світло, ви можете продовжувати живити свої важливі домашні пристрої, такі як холодильник і освітлення, протягом кількох годин.

Зручна і швидка подвійна зарядка
DELTA Max безпечно та швидко заряджається від 0 до 80% всього за 1 годину. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб зарядити DELTA Max, ви можете комбінувати змінний струм із інтелектуальним генератором, змінний струм із сонячною батареєю або розумний генератор із сонячною батареєю.

Живлення 99% ваших домашніх пристроїв
Завдяки технології X-Boost від EcoFlow DELTA Max може живити потужні пристрої потужністю до 3000 Вт. Це означає, що під час відключення електроенергії ви можете продовжувати живити свій холодильник, сушарку тощо.

Використовуйте силу сонця
DELTA Max підключається до 2х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В і роз’єму MC4 ви також можете підключити інші сонячні панелі до вашого DELTA Max. Навіть під час холодних або похмурих днів інтелектуальний алгоритм відстеження максимальної точки потужності (MPPT) автоматично виявляє напругу та струм в режимі реального часу, щоб забезпечити вам оптимальну генерацію сонячної енергії протягом дня.

Аварійне резервне живлення
Катастрофи можуть статися в будь-який час року, іноді триваючи довше, ніж ми очікували. У разі тривалого відключення електроенергії інтелектуальний генератор EcoFlow служить аварійною опцією, яка інтегрується з DELTA Max.
Він автоматично запускається, коли ваш DELTA Max досягає низького рівня заряду, заряджає ваш DELTA Max і самостійно зупиняє двигун, коли ваш DELTA Max досягає повного заряду. Це дає вам надійний варіант аварійного резервного копіювання, який покладається на мінімальне використання генератора.

Контролюйте та керуйте споживання енергії
Контролюйте DELTA Max за допомогою програми EcoFlow. Пориньте в налаштування, щоб налаштувати використання енергії або керувати DELTA Max віддалено.

Кілька способів зарядки
Існує кілька способів зарядити DELTA Max, де б ви не були. Якщо ви вдома, підключіть його до розетки змінного струму або сонячних панелей. Якщо ви в дорозі, зарядіть DELTA Max у своєму автомобілі або використовуйте сонячні батареї, якщо ви розбили табір. У надзвичайних ситуаціях під час відключення електроенергії підключіть DELTA Max до Smart Generator.

Характеристики

Розетка AC 230В: 4;
USB Type-C: 2;
USB Type-A: 4;
DC: 2;
Автомобільна розетка (прикурювач): 1;
Інші: Extra Battery Port x2;
Номінальна потужність: 2400 Вт
Пікова потужність: 4600 Вт;
Потужність USB Type-C: 100 Вт;
Потужність USB Type-A: 18/12 Вт;
Потужність DC: 38 Вт;
Потужність автомобільної розетки (прикурювача): 126 Вт;
Форма вихідного сигналу: Чиста синусоїда;
Технологія: NCM;
Цикли зарядки: 800;
Додатково: Ручка для переносу, Функція EPS (Emergency Power Supply);
Параметри заряду станції: Від розетки AC 230В: 2000(3000) Вт, 1,6 годин,
Від автомобільної розетки (прикурювача): 100 Вт, 21 годину,
Від сонячної панелі: 800 Вт, 11,2 години

Можливість модернізації:
Підключення додаткових батарей;
Підключення сонячної панелі.

Дисплей: Так;
Ліхтарик: Ні;
Віддалене керування: Wi-Fi;
Розміри: 497 x 242 x 305 (мм);
Вага: 22 кг
Ємність: 2016 Вт*год
Підключення пристроїв: DC, USB Type-A, USB Type-C, Автомобільна розетка (прикурювач), Розетка AC 230В
Зарядка Від розетки AC 230В, Від сонячної панелі, Від автомобільної розетки (прикурювача), Від додаткової батареї.

Гарантійний термін: 24 місяця;
Тип гарантії: Від виробника.
Дивіться також: